اجاره اپارتمان مبله شیراز تاچارا واحد 3اجاره اپارتمان مبله شیراز تاچارا واحد 3اجاره اپارتمان مبله شیراز تاچارا واحد 3اجاره اپارتمان مبله شیراز تاچارا واحد 3اجاره اپارتمان مبله شیراز تاچارا واحد 3اجاره اپارتمان مبله شیراز تاچارا واحد 3اجاره اپارتمان مبله شیراز تاچارا واحد 3

اجاره اپارتمان مبله شیراز تاچارا واحد 3

شیراز/میرزای شیرازی
کد: 403
نوعآپارتمانظرفیت 5اتاق خواب 2تخت دو نفره 2

اجاره آپارتمان مبله در شیراز خیابان تاچارا 3


منزل مبله لوکس در شیراز را از ما بخواهید واحدی که در تصاویر مشاهده میکنید یک واحد 2 خوابه 4 تخته است که دارای تمامی امکانات برای مسافر را دارد. واحد فوق یکی از بهترین و شیک ترین موارد موجود در شیرازروم است که نسبت به منزل و موقعیت آن دارای قیمت مناسبی میباشد. آپارتمان دو خوابه تاچارا دارای دو تخت دو نفره است است که با 1 دست وسایل خواب اضافه مجموعا ظرفیت 5 نفر را دارد.

همچنین این واحد دارای وسایل کامل اشپزی است که به راحتی میتوانید در منزل آشپزی کنید و نیاز به پرداخت هزینه های زیاد برای خوراک نداشته باشید. در نزدیکی شما سوپر مارکت وجود دارد که با چند دقیقه پیاده روی به آن خواهید رسید که اگر از نگهبان ساختمان نیز بخواهید در انجام خرید های جزئی به شما کمک خواهد کرد . همچنین با وجود نگهبان با تجربه در ساختمان روند تحویل و تخلیه آپارتمان به وسیله ایشان صورت خواهد گرفت و امنیت ساختمان نیز کاملا تامین خواهد شد.

شرایط تحویل آپارتمان مبله تاچارا

درست شبیه به قوانینی که در هتل ها و خانه مسافرها برقرار است ساعت تحویل و تخلیه منزل در سوئیت تاچارا نیز به همین صورت است که تحویل ما ساعت 2 ظهر و تخلیه 1 روز بعد میباشد. بر طبق شرایط موجود در بدو ورود شما می بایست یک کارت شناسایی معتبر به نگهبانی ساختمان تحویل داده و همین موقع تسویه حساب با توجه به تعداد شبی که میمانید را انجام دهید.

تعداد شما برای ما اهمیت دارد پس در اعلام دقیق تعداد از بزرگسال تا خردسالان دقت فرمایید و در صورت تغییر حتما ما را در جریان بگذارید. در صورت داشتن حیوان خانگی قبل از رزرو با اپراتور مربوطه مشورت کنید تا منزلی را به شما معرفی کنند که مناسب با شزایط شما باشد تا در هنگام تحویل منزل به مشکلی بر نخورید.

منزل مبله شیراز در تاچارا کجاست؟

تاچارا که در نقشه به اسم بلوار میرزای شیرازی مشخص شده حد فاصل پل معالی اباد تا زیرگذر صنایع را گویند که در شمال شهر شیراز قرار گرفته است. از طریق بلوار چمران دسترسی شما به مناطق دیدنی و گردشگری شهر بسیار راحت میشود و بیشتر این منطقه به کسانی پیشنهاد میشود که با خودرو شخصی سفر میکنند. به طور دقیق ما موقعیت این آپارتمان مبله در شیراز را روی نقشه برای شما در تلگرام یا واتزاپ ارسال خواهیم کرد.

شیراز روم اقامتی استثنایی و پر از خاطراتی خوب را برای شما ارزومند است.

 

شرایط ملک

حداقل مدت اجاره این ملک 1  روز میباشد و ظرفیت پذیرایی از 5 مهمان را دارا می باشد که شامل - بزرگسال و - کودک و - نوزاد میشود.

سایر شرایط

ساعت ورود 14:00 ساعت خروج 13:00

امکانات ملک

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • نگهبانی
  • گیرنده دیجیتال
  • چای ساز
  • کولر آبی
  • سرویس بهداشتی فرنگی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • وسایل کامل آشپزخانه
  • پکیج

موقعیت ملکمشاهده موقعیت ملک و مکان های اطراف و فاصله از مکان های مورد نیاز شما